Kniha návštěv

Titulek: Děkuji Vložil: p. Jan Datum: 20.10.2015

Touto cestou chci poděkovat panu Mužíkovi. Chtěl jsem zajít do blízkého obchůdku v témže areálu, ale měli až od 10:00. Bloumal jsem tedy do MZM, tam je v pondělí zavřeno. Cesty mne tedy vedly ku kryptě kapucínů, avšak ejhle, něco nového , vesnička a betlém. S příjemným pánem jsme si poklábosili a můj bratranec bude mít rádaost, že jeho bratranec mu zde za laskavého přijetí pana správce, který mi dal dvě razítka , zřejmě našel nového koníčka. Zásilku se známkou a razítkem jsem mu zaslal a byl štěstím bez sebe:-) zřejmě jsem ho nastínil na další okruh jeho 50 -100km pěších tůr.
Děkuji.

Titulek: prohlídka Vložil: Jarek Datum: 15.06.2015

Dnes jsem se byl projít jen tak náhodně po městě a po cestě přes kapucínské náměstí jsem uviděl poutač na Moravskou vesničku.Šel jsem se i se svým dvouletým synem podívat co to je a byli jsme mile překvapeni.Syn byl nadšený z pohybujících se postaviček a ja z celkového vzhledu a milého přístupu pana Mužíka.Určitě se na tuto raritu pujdem ještě mnohokrát podívat jak se mění a kvete :-) Vřele doporučuji navštěvu a smekám klobouk.

Titulek: Super Vložil: Ales Datum: 14.06.2015

Doporucuji vsem ,vcera jsme navstivili a byli jsme mile prekvapeni.

Titulek: Šikovné moravské ručičky Vložil: Petr Datum: 10.06.2015

Před nedávném jsem se byl podívat na Moravskou vesničku. Je úžasné, jak to funguje a je propracované do nejmenších detailů. Rád se tam vrátím a budu obdivovat pracující postavičky a atmosféru historie...Moc děkuji.

Titulek: Obdivuhodné Vložil: Mirek Datum: 20.05.2015

Před dvěma týdny jsme si prohlédlii úžasnou pohyblivou vesničku. Viděli jsme již hodně pohyblivých betlémů, tak můžeme jen velmi pochválit tvůrce vesničky. Jsou to tisíce hodin práce, ale nám všem to přináší radost. Ať se daří v dalším rozšiřování vesničky, za rok se přijdeme opět podívat.

Titulek: obdiv Vložil: Jana Datum: 19.12.2014

Děkuji za příjemný zážitek a tvůrce obdivuji. Dělá svým koníčkem radost. Doporučuji k návštěvě!

Titulek: Výstava Vložil: Jana Datum: 03.03.2014

Po dlouhé době jsem navštívila rodné město se záměrem navštívit historické pamětihodnosti Brna. Zcela náhodou jsem objevila v uličce u Kapucínů výstavu krásné vyřezávané moravské vesničky a Betléma. Figurky najdeme při různé práci, řemeslných činnostech a v pohybu. Pane Mužík klobouk dolů jste opravdový umělec! Přeji Vám ať se Vám i nadále dílo daří.:-))

Jana U.

Titulek: Prohlídka Vložil: Filip Datum: 03.03.2014

Byli jsme se podívat do Brna na výstavu betléma a vesničky.Všechno je moc pěkné, rozhodně doporučuji navštívit.:-))

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek